Jízdní kola / Prodej kol

Základem naší nabídky jsou kola značek GIANT (www.progresscycle.cz), GHOST (www.ghost-bikes.cz) a LAPIERRE (www.lapierre-bike.cz).

Každá ze značek se snaží jít svou vlastní cestou a tak se u každé z nich neustálý proces inovací, inspirací a vývoje vlastních materiálů projevuje svým charakteristickým způsobem. Co mají ale všechny zmíněné značky společné a nakonec pro zákazníka to nejdůležitější, je jednoznačná kvalita a řemeslná zručnost výroby rámů, vyspělé systémy odpružení, kvalitní komponenty a v neposlední řadě osobitý design, který ovlivní vlastní výběr při nákupu kola.

Interiér obchodu Interiér obchodu Interiér obchodu

 

Snaha zmíněných značek o TOP vzhled jde např. u dámských modelů tak daleko, že proto zaměstnává ženský tým designérek. Za zmínku stojí ocenění za design roku REDDOT AWARD 2014 u modelu Ghost AMR Riot Lector 9.

 

Lapierre Značka Lapierre je lídrem MTB segmentu na francouzském trhu a nyní expanduje na ostatní trhy ve světě. Tato kola jsou svojí elegancí, kvalitním zpracováním a použitými technologiemi nabita ambicemi vítězit.